Orczy Emma: A Vörös Pimpernel. Ford.: Gineverné Győry Ilona. I-II. köt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500028/Orczy-Emma-A-Voros-Pimpernel-Ford-Gineverne-Gyory-Ilona-I-II-kot-Egy-kotetben-Egyete~II2935818
2935818
19165
445
Leírás: Orczy Emma: A Vörös Pimpernel. Ford.: Gineverné Győry Ilona. I-II. köt. [Egy kötetben]. Egyetemes Regénytár. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 142 p. + 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két sérült lappal.
: karap_norbert