[Antoine François Prévost (1697-1763)] Prévost abbé: Lescaut Manon és des Grieux lovag története. Ford.: Visi Imre. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 282+(5) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, az utolsó két lap kissé sérült.
[Faludi Ferenc (1704-1779)]: Faludi Ferenc versei. Összeszedte és jegyzetekkel kísérte: Négyesy László. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
Szalay Károly: A magam utján. Költemények. Bp., 1901., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egéaszvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.
Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin-Társulat 1 t.+183 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.