Kisfaludy Károly: Víg elbeszélések. Harmadik kiadás. Vasárnapi Könyvtár. 8. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés, a borító és a címlap sarkán hiánnyal. + Pál és Virginia. Elbeszélések. Harmadik kiadás.Vasárnapi Könyvtár. Harmadik évfolyam 5. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés,
Béres Klára: Szirtfoknak lenni. Béres József életútja. Bp., 1999, Béres Rt. Kiadói egészvászon-kötés. Kettős dedikációval: Béres József és Béres Klára által DEDIKÁLT példány.
Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Közhasznú Könyvtár, 3 füzet (1., 128., 129. sz.): Szerelmi Levelező férfiak és nők részére; Az óra szerkezetének és javításának népszerű ismertetése; Hevesi Gyula: Házi elektrotechnikus. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Pfeifer Manó. Kiadói nemzetiszínű tűzött papírkötés, a borítókon kisebb kopásokkal, foltokkal.
Földes Éva - Szabó Emma: Kossuth Zsuzsánna. A magyar szabadság ismeretlen hősnőjének élete és levelei. Bp., 1944. Közlekedési nyomda. Papírkötésben, ragasztott papírborítóval