Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2932031
11848
444
Antique
2 db falikar, párban, faragott fa. Réz vezetékkel. 20x25 cm 2933039
11849
444
Antique
Muharos Lajos iparművész bronz és zománc dísztányér d: 24 cm + iparművész réz aasztali készlet 2934701
11850
444
Antique
Fa feszület, festett gipsz korpusszal, 70x35 cm, kis kopással 2934827
11851
444
22000
Antique
Antik skófiumszálas mellény, öv, szütyő, korának megfelelő, szép állapotban. cca 43x39 cm, öv h: 65 cm, szütyő 23x17 cm 2926400
11852
444
Antique
Art deco fa ékszertartó titokdoboz. Kulccsal. Felső részét előre csúsztatva, egyik bordáját letolva nyitható. Hiánnyal, szép állapotban, 18x12x11 cm 2926409
11853
444
Antique
Kártyatartó doboz, réz berakásokkal, fa, jelzés nélkül, 11,5x8,5x4 cm 2926437
11854
444
Antique
Art deco réz íróasztali készlet, állatfigura díszítménnyel, "Geschütz Real Bronze Dépose" jelöléssel. Kis sérüléssel, hiánnyal, de összességében szép állapotban. Kalamáris, tapper, levélnehezék, gyertyatartó pár 2926419
11855
444
Antique
cca 1930 Mirsa Ideal írógép. Magyar billentyűzet, működő, jó állapotban. 2925756
11856
444
Antique
Pajzsos oromzat. Díszes fafaragvány. XIX. sz. Kissé sérült 79x35 cm 2925549
11857
444
Antique
... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm 2925451
11858
444
Antique
Antik német ón pohár, figurális díszítéssel 9,5 cm XIX. sz. 2925458
11859
444
Antique
Ón kiöntő, XIX. sz. kis horpadással 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft