Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2579720
11824
444
26000
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm 2766058
11825
444
60000
Antique
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül. 2726835
11826
444
30000
Antique
Balkáni tiszti pálca, szép állapotban, 1880 körül, h: 70 cm 2903635
11827
444
60000
Antique
Óriás méretű antik selyem stóla. XIX. sz. vége. Szép állapotban 160x160 cm + Rojtokkal 2820489
11828
444
65000
Antique
Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm 2589759
11829
444
Antique
Bencze Lilla Judit (1926-1998): Kazári asszony. Tűzzománc, fa lapon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével,10x10 cm 2740912
11830
444
70000
Antique
Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm 2935353
11831
444
Antique
Skatulya. Faragott, intarziás fa doboz XIX. sz.. Zárral, de nem hozzávaló kulccsal 16x12x12 cm 2935350
11832
444
Antique
Juhászkampó. Öntött réz. 8x8 cm XIX. sz. 2935351
11833
444
Antique
1891 Tubákos szelence. Körte formájú festett díszes fa feliratozott 9 cm 2935352
11834
444
Antique
1912 Zsír tartó. Vadászjelenetekkel díszített csont, fa fedéllel 9x5 cm 2935345
11835
444
Antique
Mézeskalács nyomó forma, faragott fa, Lovas és kerék formájú mintával 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft