Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 269

Antik Ericsson tárcsázós telefon, jelzéssel, kopással, sérüléssel, m: 22 cm
11884.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

2 darab gombos fejes fa sétabot, egyiken repedés, h: 90-94 cm
11885.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Faragott lófejes fa sétabot, hibátlan, h: 100 cm
11886.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11887.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Faragott lófejes fa sétabot, sérüléssel, h: 95 cm
11888.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Faragott férfi alakos fa sétabot, jelzés nélkül, hibátlan, m: 95 cm
11889.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsokéfejes sétabot, fa, réz fejjel, kis kopással, h: 91 cm
11890.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik puttó figurával díszített bronz gyertyatartó, kis hiánnyal, kopással, m: 41 cm
11891.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Fokos, fanyeles ütő-vágó fejű sárgaréz fokos.XIX. sz. Tompa ütőfej szélesség 4 x 4 cm, vágóél hossz 7 cm. A fokos felülete kis karcolt vonalkákkal díszített. A fejrészre JIL nagybetűs monogramot véstek. 84 cm
11892.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lovagló pálca ezüst (Ag) szerelékkel. bőr csuklópánttal. A szarvasagancs botvég derékszögben, ezüst körlemezzel csatlakozik a bothoz. 66 cm
11893.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lovagló pálca ezüst (Ag) szerelékkel.Fa, bőr csuklópánttal. Botvég négyszögletes ezüst védő lemezének alsó része kopott. 59 cm
11894.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Lány, pókhálóval. Domborított réz lemez. Kopott 26x15 cm Fa keretben
11895.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft