Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 269

Régi oroszlános óralánc, fém, h: 20 cm
11944.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Balkán ékszerdísz, sérült, h: 27 cm
11945.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm
11946.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
11947.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dekoratív, régi aranyozott bőr könyvborító, belsejében "Gibraltar X./1930" felirattal. Némi kopással, kis sérüléssel, foltokkal, 32,5x24,5 cm
11948.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Historizáló, kétágú réz gyertyatartó, jelzett, m: 27,5 cm
11949.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gerlóczy Sári festő grafikus, jelmeztervező 4 db álarca, kézzel készítettek
11950.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

11951.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11952.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11953.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Házak. Tűzzománc, fakeretben. 15x15cm
11954.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kacsafejes réz dísztőr 50 cm
11955.

Kacsafejes réz dísztőr 50 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft