Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 269

Balkáni sapkadísz, h: 10 cm
11920.

Balkáni sapkadísz, h: 10 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bross koronával vésett, RL monogrammal. Réz, kopott. 5x3,5cm
11921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1978 Szovjet domborműves fém falikép, jelzett a hátoldalon, 14x19,5 cm
11922.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11923.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Őzcsalogató vadászkürt, jelzett (Walser F.) , h: 15 cm
11924.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
22

Keleti, török nyakék, réz, pénzekkel, kövekkel, h: 32 cm
11925.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Üzbég fejdísz, türkizekkel, hiányos
11926.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csont öv, szép állapotban, h: 136 cm a maximális mérete.
11927.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
11928.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

11929.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kínai buddhista szerzetes, bronz figura / kis szobor, ujján kis sérüléssel, m: 10,5 cm
11930.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Balkán tiszti lánc, kopott, h: 10 cm
11931.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft