Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2853189
33417
443
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600. 2897536
33418
443
2200
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU
NMK 601. 2875418
33419
443
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601. 2837356
33420
443
Numizmatika
1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF 2890517
33421
443
Numizmatika
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklóst ábrázoló műgyantás jelvény pillangótűvel, a kormányzó újratemetésének emlékére T:AU 2919963
33422
443
Numizmatika
DN "Főmolnárok Országos Szövetsége" műgyantás fém gomblyuk jelvény (19x19mm) T:XF hátoldalán ragasztva 2919955
33423
443
Numizmatika
DN "Keszthelyi Csónakázó és Korcsolyázó Egylet" zománcozott fém kitűző (~21mm) T:AU 2841058
33424
443
Numizmatika
DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1- 2837335
33425
443
Numizmatika
DN "Magyar címer" festett lemez kitűző (30x25mm) T:AU 2841309
33426
443
Numizmatika
DN "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" bronz jelvény, jelzetlen Martinelli Jenő (20x14mm) T:AU 2919918
33427
443
Numizmatika
DN "Pestszentlőrinci Á.P.I." zománcozott fém iskolajelvény (~40x34mm) T:XF sérült zománcozás 2774418
33428
443
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft