~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.