Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 135

33417.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601.
33418.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

33419.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

33420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklóst ábrázoló műgyantás jelvény pillangótűvel, a kormányzó újratemetésének emlékére T:AU
33421.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN "Főmolnárok Országos Szövetsége" műgyantás fém gomblyuk jelvény (19x19mm) T:XF hátoldalán ragasztva
33422.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "Keszthelyi Csónakázó és Korcsolyázó Egylet" zománcozott fém kitűző (~21mm) T:AU
33423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-
33424.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "Magyar címer" festett lemez kitűző (30x25mm) T:AU
33425.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

DN "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" bronz jelvény, jelzetlen Martinelli Jenő (20x14mm) T:AU
33426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Pestszentlőrinci Á.P.I." zománcozott fém iskolajelvény (~40x34mm) T:XF sérült zománcozás
33427.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error
33428.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft