Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2916581
33381
443
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1962. "Dunaújvárosért" műgyantás fém kitűző (24mm) T:XF 2850070
33382
443
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU 2921998
33383
443
Numizmatika
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU 2918382
33384
443
Numizmatika
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU 2837371
33385
443
Numizmatika
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba 2922080
33386
443
Numizmatika
1966. "VI. Országos Autóstalálkozó Szeged - A szabadtéri játékok alkalmából 1966.VIII.12-14." festett Al lemezplakett (71x99mm) T:XF 2840158
33387
443
Numizmatika
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU 2918787
33388
443
Numizmatika
~1970. "Balaton - Siófok - Hungaria - Idegenforgalmi Hivatal" műgyantás fém jelvény (53mm) T:AU 2882314
33389
443
Numizmatika
~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti dísztokban T:XF tű letört 2821971
33390
443
Numizmatika
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás 2918409
33391
443
Numizmatika
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1- 2821876
33392
443
Numizmatika
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft