Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2919347
33369
443
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:AU 2793540
33370
443
600
Numizmatika
1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina 2890501
33371
443
Numizmatika
1956. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres bakelit dísztokban, igazolvánnyal, az adományozásról szóló újságcikkel T:AU tok bélésének a ragasztása az egyik oldalon elengedett, kívül ragasztónyom 2822199
33372
443
Numizmatika
1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2 2923215
33373
443
Numizmatika
1958. "5, 10, és 20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" bronz, ezüstözött bronz és aranyozott bronz kitüntetés (3xklf) az egyik mellszalagon, a többi mellszalag nélkül T:AU-VF közte kopott aranyozás, ph 2839126
33374
443
Numizmatika
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1- 2918931
33375
443
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF 2919078
33376
443
Numizmatika
~1960. "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, dísztokban és aranyozott, zománcozott jelvény dísztokban T:AU 2923261
33377
443
Numizmatika
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF 2837349
33378
443
Numizmatika
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF 2831643
33379
443
Numizmatika
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2 2890512
33380
443
Numizmatika
1961. "Vendéglátóipari Törzsgárda 10" zománcozott kitüntető jelvény igazolvánnyal, eredeti, sérült, ragasztónyomos tokban T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft