https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Polonaisis pour Piano par Chopin. Breitkopf & Härtel Sérült papírborítóval cca 1820 79p. rézmetszetű kottafüzet, kissé sérült papírborítóval
16244.

Polonaisis pour Piano par Chopin. Breitkopf & Härtel Sérült papírborítóval cca 1820 79p. rézmetszetű kottafüzet, kissé sérült papírborítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.
16245.

cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1962-1977 Az Operaház és az Erkel Színház 9 db tájékoztató-ismertető füzete: az 1962-63., 1972-73., 1973-74. évadok bérletműsorai; a 83., 84., 86. ,88., 91., 93. évadok programjai. Számos fekete-fehér fotóval, néhányon a művész aláírásával (Thomas Stewart, Evelyn Lear). Vegyes állapotban.
16246.

1962-1977 Az Operaház és az Erkel Színház 9 db tájékoztató-ismertető füzete: az 1962-63., 1972-73., 1973-74. évadok bérletműsorai; a 83., 84., 86. ,88., 91., 93. évadok programjai. Számos fekete-fehér fotóval, néhányon a művész aláírásával (Thomas Stewart, Evelyn Lear). Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka!
16247.

1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1914-1919 Zerkovitz Béla 3 dalának kottája: Nem mehet a háborúba!, Asszony, asszony, csókos asszony!, Százszorszép és más dalok (tiszteletpéldány zenészeknek). Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
16248.

1914-1919 Zerkovitz Béla 3 dalának kottája: "Nem mehet a háborúba!", "Asszony, asszony, csókos asszony!", Százszorszép és más dalok (tiszteletpéldány zenészeknek). Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Hochzeitslied / lakodalmi dal, kézzel írt régi kotta, a borító belső oldalán ajándékozási sorokkal, sérült, ragasztott kötésben
16249.

cca 1900 Hochzeitslied / lakodalmi dal, kézzel írt régi kotta, a borító belső oldalán ajándékozási sorokkal, sérült, ragasztott kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930-40 Két magyar dal kézzel írt kottája, zene: vitéz Peterdi Lajos, szöveg: dr. Tóth Imre, hajtásnyommal, lapszéli apró folttal
16250.

cca 1930-40 Két magyar dal kézzel írt kottája, zene: vitéz Peterdi Lajos, szöveg: dr. Tóth Imre, hajtásnyommal, lapszéli apró folttal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
16251.

Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1926 Bárd karácsonyi album kottafüzet kis sérüléssel
16252.

1926 Bárd karácsonyi album kottafüzet kis sérüléssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1970 Elvis Presley portré nyomat, 1970 körül, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült, 59x49 cm
16253.

cca 1970 Elvis Presley portré nyomat, 1970 körül, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült, 59x49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1990 Nemzeti dal. Petőfi Sándor verse Tolcsvay László megzenésítésében. Tolcsvay László (1950- ) Erkel Ferenc-díjas zenész, énekes, zeneszerző által aláírt! Bp., Zeneműnyomda, 8 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
16254.

1990 Nemzeti dal. Petőfi Sándor verse Tolcsvay László megzenésítésében. Tolcsvay László (1950- ) Erkel Ferenc-díjas zenész, énekes, zeneszerző által aláírt! Bp., Zeneműnyomda, 8 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb.
16255.

5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz