Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2889017
16268
443
Music, Musical notes, Instruments
Pöllmax Violin-Colophon in Kork-Schutzhülse, régi német gyártmányú hegedűgyanta, 10 db, eredeti csomagolásban 2924914
16269
443
Fridericus Rex: Marsch - Album. Berlin, Herzig Litografált kotta. 48p. Sérült papírborítóval 2905087
16270
443
Révfy Géza szerk.: Magyar férfikarok zsebkönyve Bp., 1911. Rozsnyai K. 269 + 2 p.Átkötött félvászon kötésben 2905090
16271
443
Bartók Béla: Mikrokozmos. London, é.n. Boosey and Hawkes. 42p. Papírborítóval Kissé foltos 2920106
16272
443
1960 Erkel Színház: Magyar Zeneművészet "A-B-C-D" sorozat prospektus. 2917579
16273
443
1916 Stambul rózsája. Operett 3 felvonásban. Írták: Brammer Gyula és Grünwald Alfréd. Zenéjét szerzette: Fall Leo. Bp., Bárd Ferenc és Társa, 17 p. Sérült papírkötés. 2919349
16274
443
Franz Lehár: Das is a einfache Rechnung. Lied aus der Operette ,,Der Rastelbinder". + Seress Rezső 3 dalának kézzel írt kottája. Sérülésekkel. 2896787
16275
443
Soltész Rezső - Jókedvű Vagyok! Vinyl, LP, Album. Pepita. Magyarország, 1985. EX 2917679
16276
443
1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm 2914740
16277
443
Muszty Bea Dobay András: Folk gitáriskola. Bp., 1982. Népművelési és Propaganda Iroda. Kartonos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft