Plakát

Tételek száma: 108

Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small tears on the edge, lithography on paper.
17117.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
17118.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Két férfi asszonya, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát, csíkplakát). Rendezte: Jean Choux. Szereplők: Renée Saint-Cyr, Jean Murat, Jean Galland. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Litográfia. Kino Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, bal felső sarkában kisebb, restaurált sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 85×27,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the French movie La femme perdue, with small tears on the edges, small restored damage in the upper left edge, otherwise in good condition, lithograph on paper.
17119.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1960-61 Picasso 45 Linoleums gravés, Galerie 65 La Croisette, Cannes. Kiállítási plakát. Linóleummetszet, papír, 67x51 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, feltekerve / Picasso exhibition poster, linocut on paper, with very minor damages on the edges
17120.

1960-61 Picasso 45 Linoleums gravés, Galerie "65" La Croisette, Cannes. Kiállítási plakát. Linóleummetszet, papír, 67x51 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, feltekerve / Picasso exhibition poster, linocut on paper, with very minor damages on the edges

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1925 Zsidómentes, boldog Magyarországot kívánsz?, a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 20f illetékbélyeggel, kissé sérült, 42,5x14 cm
17121.

cca 1925 "Zsidómentes, boldog Magyarországot kívánsz?", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 20f illetékbélyeggel, kissé sérült, 42,5x14 cm

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
cca 1925 A pestvidéki zsidó elfelejtette a nyúlbőrt és a medve bőrére iszik!, a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 2x40 f Nagykőrös városi illetékbélyeggel, 46x15 cm
17122.

cca 1925 "A pestvidéki zsidó elfelejtette a nyúlbőrt és a medve bőrére iszik!", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 2x40 f Nagykőrös városi illetékbélyeggel, 46x15 cm

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
1919 Magyarok! Nemzeti hadseregünk bevonul Budapestre! Horthy Miklós budapesti bevonulásának (1919. november 16.) hirdetménye. Sérült, szakadásokkal, 95x66 cm
17123.

1919 "Magyarok! Nemzeti hadseregünk bevonul Budapestre!" Horthy Miklós budapesti bevonulásának (1919. november 16.) hirdetménye. Sérült, szakadásokkal, 95x66 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
cca 1930 Egy nap a Hazáért hazafias gyűjtőmozgalom irredenta plakát jó állapotban, hajtva 25x30 cm
17124.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1886 Juhvásárok a fővárosban plakát 42x28 cm
17125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916 A csecsemőápolásról. Budapest polgármesterének hirdetménye a nyári hónapokban megemelkedő csecsemőhalálozások megelőzésével kapcsolatban. Nagyméretű plakát, kisebb sérülésekkel, 94x67 cm
17126.

1916 "A csecsemőápolásról." Budapest polgármesterének hirdetménye a nyári hónapokban megemelkedő csecsemőhalálozások megelőzésével kapcsolatban. Nagyméretű plakát, kisebb sérülésekkel, 94x67 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1893 Budapest III. csendőrkerület számára zsupszalma beszerzésről szóló felhívás plakátja hajtva, jó állapotban 30x40 cm
17127.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1923 A víz használatának korlátozása. A Duna áradása következtében megrongálódott vízvezetékek kijavításáig bevezetett korlátozások hirdetménye, kisebb lapszéli sérülésekkel, 63x48,5 cm
17128.

1923 "A víz használatának korlátozása." A Duna áradása következtében megrongálódott vízvezetékek kijavításáig bevezetett korlátozások hirdetménye, kisebb lapszéli sérülésekkel, 63x48,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft