https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 108

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1919 A nyaralók, vagy nyaralásra használt házak bérjövedelmének bevallása, budapesti adóügyi hirdetmény, román cenzúrával, lapszéli sérülésekkel, 47,5x33 cm
17141.

1919 "A nyaralók, vagy nyaralásra használt házak bérjövedelmének bevallása", budapesti adóügyi hirdetmény, román cenzúrával, lapszéli sérülésekkel, 47,5x33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1923 Az általános kereseti adó kivetése céljára szolgáló bevallások beadása, a fővárosi m. kir. adófelügyelő hirdetménye, kisebb sérülésekkel, 63x48 cm
17142.

1923 "Az általános kereseti adó kivetése céljára szolgáló bevallások beadása", a fővárosi m. kir. adófelügyelő hirdetménye, kisebb sérülésekkel, 63x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1918 A cipőkért és a cipőjavításokért követelhető legmagasabb árak jegyzéke plakát 40x60 cm
17143.

1918 A cipőkért és a cipőjavításokért követelhető legmagasabb árak jegyzéke plakát 40x60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1948 Nemzeti Kamara Színház plakát sérült. 30x40 cm + kisplakát 12x17 cm
17144.

1948 Nemzeti Kamara Színház plakát sérült. 30x40 cm + kisplakát 12x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1968 Érsekújvár a Prágai Tavasz idején kiadott Dubceket támogató plakát magyar nyelven 64x42 cm Hajtva
17145.

1968 Érsekújvár a Prágai Tavasz idején kiadott Dubceket támogató plakát magyar nyelven 64x42 cm Hajtva

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Rau Tibor (1934-2000): A nagy medve fiai (filmplakát terv), 1966 körül. Tempera, akvarell, karton. Jelzett. Kissé foltos. Jobb felső sarkában kissé foltos. 30x42 cm.
17146.

Rau Tibor (1934-2000): A nagy medve fiai (filmplakát terv), 1966 körül. Tempera, akvarell, karton. Jelzett. Kissé foltos. Jobb felső sarkában kissé foltos. 30x42 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1986 Henri Matisse Metropolitan Museum kiállítási plakát fémre kasírozva 55x107 cm Foltos / Exhibition poster on metal with stain
17147.

1986 Henri Matisse Metropolitan Museum kiállítási plakát fémre kasírozva 55x107 cm Foltos / Exhibition poster on metal with stain

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hencze Tamás kiállítása, 1981, Dorottya Kiállítóterem, Bp.. Plakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda, Bp. Megjelent 400 példányban. 47,5x67,5 cm
17148.

Hencze Tamás kiállítása, 1981, Dorottya Kiállítóterem, Bp.. Plakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda, Bp. Megjelent 400 példányban. 47,5x67,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1971 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm
17149.

1971 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1979 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm
17150.

1979 Birkás Ákos kiállítási plakát. Hajtva 41x28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1974. Molnár C. Pál kiállítási plakát, 56x81 cm
17151.

1974. Molnár C. Pál kiállítási plakát, 56x81 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1970 Barcsay Jenő kiállítási plakát, 55x80 cm, kis sérülésekkel
17152.

1970 Barcsay Jenő kiállítási plakát, 55x80 cm, kis sérülésekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz