Nyomtatványok

Tételek száma: 383

1897 Illustrielte Welt. Fametszetekkel Illusztrált. Sérült félvászon kötésben, lapsérülésekkel.
16769.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16770.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1894 Az Erdélyrészi Kárpát Egyesület alapszabálya. Központi ügyrend, osztályügyrend. Kolozsvár, 1896. Gombos Ferenc. 32p. szép állapotban
16771.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1894 Az EMKE Erdélyi Magyar egyesület nagy közgyűlése és báró Jósika emléktábla leleplezésére szóló meghívó és hirdetmény
16772.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16773.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám
16774.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1896 A Magyar Közigazgatás c. folyóirat június 28-i száma
16775.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps damour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm
16776.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1899 Herkulesfürdő (Băile Herculane, Herkulesbad), leporelló 8 db képpel, Stengel & Co., Dresden u. Berlin, jó állapotban, sérült borítóval, 16,5x11 cm
16777.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
16778.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1900 Nagykőrös Kossuth szobor avatása program és belépőjegy szép állapotban
16779.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Színes női divatkép (Le Costume Royal). Nyomat, papír. 40x25 cm. Üvegezett fakeretben.
16780.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft