Nyomtatványok

Tételek száma: 383

1812 Nagyvárad, 1785-ös egyházi vonatkozású helytartótanácsi rendelkezések, latin nyelven, 1812. dec. 6., hajtott, foltos, 2 sztl. lev.
16745.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1814 Helytartótanácsi rendelkezések a Munkácsi Görök-Katolikus és a Kassai Római Katolikus Püspökségek. illetve a nagyváradi Latin Szetartású Székeskáptalan részére
16746.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1818 Ráckeve, rögtönbírósági ítélet férjét megmérgező asszonyról, magyar és német nyelvű hirdetmény, kétoldalas, 23,5x19 cm
16747.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, 1825-ös kiadásának hiányos példánya 7-154 oldalig modern vászonkötésben
16748.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
16749.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1830 Die beiden Sterne. Gedicht von Joseph Stierle Holzmeister, k. k. Hauptmann. Pozsony, 1830, Landerer. 5 p. Német nyelven. Ritka, Magyarországot éltető költemény. Javított papírkötésben.
16750.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1833 XVI Gergely enciklikája Tichy János nyomdájából 2p.
16751.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1835 Veszprém, Halotti beszéd, mellyet fő méltóságú Horváth János úr [...], 23p
16752.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1842 Pesti Hírlap 170. sz. August. 18. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált,581-590 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16753.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1842 Pesti Hírlap 169. sz. August. 14. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 571-580 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16754.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1846 Blätter aus der Gegenwart für nützliche Unterhaltung und wissenschaftliche Belehrung. Eine Zeitschrift zur Verbreitung gemeinnütziger Kenntnisse. Hrsg. von Theodor Oelckers. Neue Floge. Erster Jahrgang. 1846. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Leipzig, 1846., Baumgärtners Buchhandlung, VI+514 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrált, közte egy egészoldalas és egy szövegközti lokomotív ábrázolással! Korai ábrázolás! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az első és az utolsó lap kijár.
16755.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1849 Az orvosokhoz különös rendelet a bujasenyv körül. Bugát Pál (1793-1865) - az 1848/49-es szabadságharc idején, a Honvédelmi Bizottmány kormányzása alatt Magyarország főorvosa - felhívása a bujasenyv (szifilisz) nemi betegség megelőzéséről és kezeléséről. Hajtva, apró lapszéli szakadásokkal, 37,5x22 cm
16756.

1849 "Az orvosokhoz különös rendelet a bujasenyv körül." Bugát Pál (1793-1865) - az 1848/49-es szabadságharc idején, a Honvédelmi Bizottmány kormányzása alatt Magyarország főorvosa - felhívása a 'bujasenyv' (szifilisz) nemi betegség megelőzéséről és kezeléséről. Hajtva, apró lapszéli szakadásokkal, 37,5x22 cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft