Nyomtatványok

Tételek száma: 383

cca 1900 Majmok, színes, litografált képtábla, hajtott, lapszéli szakadással, 42x33 cm
16781.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 München régi képes füzet 12 db 20 x 17 cm képpel + 12 kép egy Párizs leporello füzetből
16782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Ricordo di Venezia, leporelló 58 képpel + 1 kihajtható panorámaképpel. Díszes, dombornyomott borítóval, a gerincnél sérült.
16783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Denevérek, repülőkutyák, színes, litografált képtábla, hajtott, lapszéli szakadással, 42x33 cm
16784.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 Bécsi színes női divatkép (Wiener Mode Album). Nyomat, papír. 41x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
16785.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900 3 db vidám életkép gyerekekkel. Színes nyíomat, papír, sérült, részben javított. 16,5x23 és 18x26 cm közötti méretekben.
16786.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 10 db vidám életkép gyerekekkel. Színes nyomat, papír, erősen sérült. 19x26 és 22,5x31 cm közötti méretekben.
16787.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Ricordo di Capri, album 20 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, 18x12 cm
16788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 A filloxera elterjedése Magyarországon, térkép, 1 : 3.600.000 + A szőlő filloxerája. 2 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 30x24 cm és 24x15 cm
16790.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Állatok, 5 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (közte egy színes), 30x24 cm
16791.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1901 Budapesti Hirlap XXI. évf. 83. sz., 1901. márc. 24., töredék (1-4., 29-30., 43-44. oldalak)
16792.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft