Hajózás, Balaton

Tételek száma: 31

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. hn., 2012, Fapadoskönyv. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, volt könyvtári példány.
14520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fülöp Éva Mária: Szántódpuszta kapitalizmus kori agrártörténete 1848-1948. Szántódi füzetek. IX. hn., 1985, Siotour - Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
14521.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eötvös Károly: Eötvös Károly balatoni utazásai. Eötvös Károly Utazás a Balaton körül és a A balatoni utazás vége c. műveiből vál. és szerk. Kisbán Gyula. Bp., 2011., Fiesta. Kiadói kartonált papírkötés.
14522.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. / Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], 1983., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
14523.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1956 Balaton, Tihany, Siófok, Balatonfüred, Beloiannisz és egyéb hajók, 17 db hátoldalán feliratozott és datált fotó, 9x6,5 cm körüli méretben
14524.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5 db hajósokat ábrázoló vegyes fotó (MAHART, Dunai Flottilla, stb.), 14x8,5 cm és 8,5x5,5 cm között
14525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1866 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 18x30 cm
14526.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1860 3 db DDSG gőzhajó, hajózási menetrend újság kivágásokon
14527.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kvassay Jenő: Vizi közlekedési politikánk. Különlenyomat a ,,Közgazdasági Szemle 1912. évi márczius havi füzetéből. Bp., 1912, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval
14528.

Kvassay Jenő: Vizi közlekedési politikánk. Különlenyomat a ,,Közgazdasági Szemle" 1912. évi márczius havi füzetéből. Bp., 1912, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vajkai Aurél: Balaton melléki présházak. Műemlékeink. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
14529.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13
Radnóti Aladár-Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, belül egyébként jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. Ritka!
14530.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc: A Balaton a magyar irodalomban. Veszprém,1957,Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
14531.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft