Hajózás, Balaton Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915749
14532
443
Ships Balaton
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. 2902770
14533
443
Ships Balaton
1968 Jahrbuch der Schiffahrt Berlin, Traspress Verlag. Kiadói vászonkötésben, ázott papír védőborítóval 2812475
14534
443
Ships Balaton
cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva 2812508
14535
443
Ships Balaton
cca 1900-1940 Dunai hajó fuvarlevelek, elismervények DDSG, Duna-Rajna Rt. 5 db 2916087
14536
443
Ships Balaton
Deák István: Balaton. Hajózási kézikönyv. Schiffahrts Handbuch. Bp., 1999-2002., MH Térképészeti Hivatal. Spirál-kötésben. 2848749
14537
443
Ships Balaton
1918 Németh András felvidéki magyar hajóskapitány részére szóló olasz tengerészeti igazolvány (Federazione Nazionale dei Lavoratori del Mare - Associazione Nazionale Ufficiali della Marina Mercantile), fényképes, néhány bejegyzéssel. Egészvászon-borítóval, sérült fűzéssel. 2919826
14538
443
Ships Balaton
Régi faliszőnyeg, kikötő mintával, szép állapotban, 55 x 65 cm 2917027
14539
443
Ships Balaton
3 részes hajózás témájú falidísz, akasztható, szép állapotban, 51x15 cm 2924455
14540
443
Ships Balaton
cca 1935 Balatonlelle volt Fabinyi Panzió reklámlap képes, kihajtható, k. Rottenbiller 2915098
14541
443
Ships Balaton
3 db hajóstiszti egyenruha gomb, közte egy "K. K. Priv. Donau D(ampf)-Schiffahrts" (DDSG) + 1 db rangjelző csillag 2894228
14542
443
Ships Balaton
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel 2781851
14543
443
Ships Balaton
Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, ábrákkal illusztrálva. Magyar, orosz és angol nyelven. Kiadói nylon-kötés, kissé koszos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft