Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 322

6 db kötet a Kárpát-Medence kerámiaművészete sorozatból: Csupor István: Erdély népi kerámiaművészete. Bp., (2008), Novella. Első kiadás! Magyar nyelven, képaláírások magyar, német és román nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Balla Gabriella: Holics, Tata és Buda kerámiaművészete a 18. században. Bp., (2010), Novella. Magyar nyelven, képaláírások magyar, német és szlovák nyelven, német és szlovák nyelvű összefoglalóval. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban, máskülönben jó állapotban. + Csupor István: Ceramic Folk Art of the Great Plain. Bp., (2010), Novella. Magyar nyelven, képaláírások magyar és angol nyelven, német és szlovák nyelvű összefoglalóval. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Radványi Diána, Réti László: A habánok kerámiaművészete. Bp., (2011), Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában. + Csupor István: A Dunántúl, a Felföld és a Felső-Tisza-vidék népi kerámiaművészete. Bp., (2011), Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában. + Marta Pastieriková, Alena Kalinová: A poszthabán kerámiaművészet. Bp., 2016, Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában.
18425.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítón kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka!
18426.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
18427.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
18428.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
18429.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18430.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
18431.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
18432.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
18433.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
18434.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Surrealismi - Surrealism. (Kiállítási katalógus). Punkaharju, 1987, Retretti Art Centre, 150 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Finn és angol nyelven. Kiadói papírkötés. / Exhibition catalogue, in Finnish and English language.
18435.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A magyarországi corvinák. Összeáll. és a tanulmányt írta: Berkovits Ilona. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiss Sándor Heves megye pártbizottságának első titkárának névbejegyzésével. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban, a kartontokon egészen kis sérüléssel, jó állapotban. Számozott (66./500) példány.
18436.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft