Nyomtatványok

Tételek száma: 375

1931 Székházunk ünnepére - A Budapesti Könyvkötők, Szíjgyártók, Nyergesek, Gépszíjgyártók, Bőröndösök, Bőrdíszművesek [stb.] Ipartestülete székházavatásának ünnepi kiadványa. Bp., Karczag-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, hajtásnyomokkal.
17020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
17021.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1931 A szikszói közs. segélyezett nyilvános magán polgári fiú- leányiskola értesítője az 1930-1931. tanévről. Szerk.: Bretz Sándorné. Szikszó, 1931, Stamberger-nyomda, 14 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
17022.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1932 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve, kissé kopott gerincű egészvászon kötésben
17023.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1932 A Képes Krónika c. képes magazin fél évfolyama bekötve Kissé sérült félvászon kötésben
17024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1932 Képes Krónika c. folyóirat fél évfolyama egybekötve, XIV. évf. 27-52. sz., 1932. II. félév. Szerk.: Gáspár Jenő. Bp., Központi Sajtóvállalat Rt. (Pallas-ny.) Számos fekete-fehér fotóval. Korabeli félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel.
17025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1825 Méltóságos és fő tisztelendő Juranics Antalnak, a győri egyház megye fő pásztorának megtiszteltetése Szent Benedek szerzetének nevendékjei által, midőn püspöki székbe iktatnék. Győr, Streibig Leopold, 6 p. Javított gerincű papírkötésben.
17026.

1825 Méltóságos és fő tisztelendő Juranics Antalnak, a' győri egyház megye fő pásztorának megtiszteltetése Szent Benedek szerzetének nevendékjei által, midőn püspöki székbe iktatnék. Győr, Streibig Leopold, 6 p. Javított gerincű papírkötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 Színházi Élet 7. és 30. száma, a címlapon Pál Erzsi és Honthy Hanna (Angelo felvételei) + Hawai rózsája, Angliai Erzsébet (színdarab-mellékletek a Színházi Élet 11. és 21. számához). Vegyes állapotban.
17027.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1932 Győrvári kuruc emlékmű meghívó és felhívás
17028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1933 Pesti Hírlap LV. évf. 31. sz., 1933. febr. 8., gróf Apponyi Albert (1846-1933) gyászszáma, a címlapon Herczeg Ferenc által írt nekrológgal. Helyenként kis sérülésekkel, foltokkal, a lapok részben szétváltak, 18 p.
17029.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1935 jan-dec. , LXXIV. évf., 83. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Litschauer Lajos. Főmunkatárs: Schivetz Ferencz. Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, XII+464 p.+ 1 (kétoldalas térkép) t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben.
17031.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft