Nyomtatványok

Tételek száma: 375

cca 1935-1940 Kaszap István (1916-1935) jezsuita novíciusról szóló kihajtható emlékprospektus. + 1945 Fogolykiváltó Boldogasszony szentkép és ima, kihajtható
17032.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1936 Napló c. magyar nyelvű nagyváradi lap 1936. júl. 7-i száma, benne érdekes írásokkal, hirdetésekkel. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 8 p.
17033.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17035.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1936 Rádióújság 2 száma + 1937-1941 Tolnai világlapja 6 száma, szakadozott borítókkal.
17036.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1936 A Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű-Részvény-Társaság 1935/36. üzletévi jelentése és zárszámadása. Műanyag mappában.
17037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936 Az Új Magyarország képes melléklete - Vadászat Gödöllőn, 4p
17038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936 A budapesti IV. kerületi községi Eötvös József Gimnázium nyolcvanegyedik értesítője az 1935-36. iskolaévről. Bp., Franklin-ny., 79+(1) p. + 3 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17039.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1936 Séduction erotikus magazin 164. lapszáma, mind hiánytalan, borítón kisebb sérülésekkel és hátoldalán cirill betűs bélyegzővel
17040.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1936 Pestkörnyéki Újság XI. évf. 13. sz., 1936. márc. 30., a címlapon a Vecsési Villamossági Rt.-vel kapcsolatos cikk, 6 p.
17041.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1936-37 Tanári zsebkönyv, jó állapotban
17042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1937 Magyar Úriasszonyok Lapja 1937 jan. 1 - aug. 20., XIV. fél évfolyam. Szerk.: Kertész Béla.
17044.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft