Nyomtatványok

Tételek száma: 375

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
17141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17142.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1956 össz. 7 db újság a forradalom híreivel: Magyar Honvéd nov. 1., Szabad Szó okt. 31., Igazság nov. 2., Magyar Függetlenség nov. 3., Új Magyarország nov. 3., Új Ember nov. 4. (Fekete István írásával), Győr-Sopron Megyei Hírlap okt. 30.. Részben sérült és foltos
17143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1956 Forradalmi újságok, 13 db október 23 és november 4. közötti számok, valamint 6 db közvetlenül utána
17144.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1956 4 db klf 56-os újság (Magyar Nemzet, Irodalmi Újság, stb.), az egyiken beszakadás, de teljes
17145.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1956 Az Irodalmi Újság VII. évfolyamának 13. száma
17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a címlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság győztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült
17147.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1956 SZOT Felhívása, a hátoldalán az új nemzeti kormánnyal, valamint a Katonai közigazgatás parancsnokának felhívása kijárási tilalomról.
17148.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1956 levélzáró és igazolványok. Magyar-Szovjet baráti társaság.
17149.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1957 The Motor 1957. márc. 13. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, kis szakadásokkal a borítón, 72 p.
17150.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1957 A Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, sérült borító
17151.

1957 A "Délamerikai Magyar Hírlap" évkönyve, sérült borító

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1958 A Magyar Torna c. folyóirat 6 db száma
17152.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft