18003.
442. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye I.-II. kötetek Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Bp.,[1909], Országos Monográfia Társaság, 1 (térkép) t. +4+VI+ 477 p.+ 2 t.; 4+616 p.+2 t. Gazdag képanyaggal, térképpel, műmellékletekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés kissé kopott, sérült