18004.
442. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
11 000 Ft
Carter, Howard: Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája. Ford.: Balassa József. Modern Utazók, Felfedezők Könyvtára. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 232+(1) p. + 40 t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, a borítón némi kopással, a könyv végén néhány a fűzéstől elvált lappal.