https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/442/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000010/A-hirszerzes-es-kemkedes-tortenete-II-kotet-Vitez-Jozsef-kir-herceg-tabornagy-bevezetC5~II2909691
2909691
18237
442
Books: History
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
LeÃrás:
A hÃrszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetÅ‘s soraival. Szerk.: Pilch JenÅ‘. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg