https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/442/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000011/Pilch-Jeno-szerk-A-vilaghaboru-tortenete-Jozsef-kiralyi-herceg-tabornagy-ur-ofenseg~II2908490
2908490
18302
442
Books: Military
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
LeÃrás:
Pilch JenÅ‘ (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr Å‘fensége elÅ‘szavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói dÃszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg