Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 68

Új hadi regulamen(tum) melly az 1751 esztendőben Magyar Ország Gyűlése szereztetett Felséges Maria Theresia romai császárné, és koronás királyné, kegyelmes asszonyunk, tulajdon kegyes parancsolataival meg-erősítetett, deák és német nyelveken ki-adattatott. És annak magyar nyelvre lett fordítása F: Királyi Helytartó Tanács által helyben hagyattatott. Posonyban, (1751), Landerer János Mihály, 15 sztl. Borító nélküli példány, a címlap levált, a címlapon és az utolsó 3 lap sérült, rajtuk szöveget is érintő hiánnyal, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal.
18275.

Új hadi regulamen'(tum) melly az 1751 esztendőben Magyar Ország Gyűlése szereztetett Felséges Maria Theresia romai császárné, és koronás királyné, kegyelmes asszonyunk, tulajdon kegyes parancsolataival meg-erősítetett, deák és német nyelveken ki-adattatott. És annak magyar nyelvre lett fordítása F: Királyi Helytartó Tanács által helyben hagyattatott. Posonyban, (1751), Landerer János Mihály, 15 sztl. Borító nélküli példány, a címlap levált, a címlapon és az utolsó 3 lap sérült, rajtuk szöveget is érintő hiánnyal, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
vitéz Pávai Mátyás Sándor: A Máramaros-Ugocsa megyei 85-ik gyalogezred története 1914-1918. Eredeti harctéri naplók, hadműveleti intézkedések, parancsok, harcjelentések és okmányok alapján írta.  Budapest, 1941. Szerző-Stádium ny. 848 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói, félvászon-kötésben,kijáró lapokkal
18276.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11
18277.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18278.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18279.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18280.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A magyar repülőhadmérnök-képzés története itthon és külföldön. Bp., 2000., Magyar Hadtudományi Társaság Légierő Szakosztálya. Kiadói papírkötés
18281.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Míves fegyverek a Gödöllői Királyi Kastélyban I.-II. (Fine Weapons in the Royal Castle of Gödöllő) Bp., 2021. Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft. Kiadói papírkötésben
18282.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
18283.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabó Péter - Számvéber Norbert: A Keleti Hadszíntér És Magyarország 1941-1943 + 1943-1945. Puedlo kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18284.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A szakasz és a század harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. + A zászlóalj harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Megjelent 3000 példányban. Bp., 1978., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
18285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fábián Béla: 6 ló - 40 ember. Hadifogoly feljegyzések. Bp.,én., Athenaeum. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói papírkötés
18286.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft