Brentano legszebb meséi. Bp., 1922, Szent-István-Társulat. Undi Marisk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/442/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000025/Brentano-legszebb-mesei-Bp-1922-Szent-Istvan-Tarsulat-Undi-Mariska-rajzaival-Kiadoi-felvC3~II2914504
2914504
18788
442
Books: Tales
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Brentano legszebb meséi. Bp., 1922, Szent-István-Társulat. Undi Mariska rajzaival. Kiadói félvászonkötés, kopott borítóval, laza kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, rajzok utólag kiszínezve.
: nagy_andras