Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 27

Kubasta, Vojtech: Tip-Top a fellegek között.térbeli mesekönyv. Prága, 1986. Artia. 3D térbeli mesekönyv Vojtech Kubasta (1914-1992) könyvtervével és rajzaival! Kiadói kartonált papírkötés.
18778.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Max und Monika im Zoo D mesekönyv. Wien. 1970.,Frick Verlag. 3D térbeli mesekönyv. Kiadói kartonált papírkötés
18779.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Der Gestiefelte Kater. 3D térbeli mesekönyv. Toronto, 1997., Tormont. Tony Wolf rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés
18780.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kubasta, Vojtech: Csipkerózsika. Prága, 1979., Artia. Első kiadás. 3D térbeli mesekönyv Vojtech Kubasta (1914-1992) könyvtervével és rajzaival! Kiadói kartonált papírkötés, egy helyen szakadt, kis hiány
18781.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18782.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Ford.: Párniczky Márta. Bp., 1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel.
18783.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18784.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Alois Jirásek: Régi cseh mondák. Ford.: Zádor András. Bratislava/Pozsony, 1954, Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Jindrich Krejca illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
18785.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A cirkusz. (Képeskönyv térbeli illusztrációkkal). Ford.: Tótfalusi István. Moszkva-Bp., 1983, Malis - Móra. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kopásnyomokkal, belül jó állapotban.
18786.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Katona Mária: Szell és Szelli kétnyelvű mesekönyv Bolgár Sándor újságíró ajándékozási soraival. Bp., 1990. Kiadói papírborítóval. Macskássy Izolda illusztrációival
18787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Brentano legszebb meséi. Bp., 1922, Szent-István-Társulat. Undi Mariska rajzaival. Kiadói félvászonkötés, kopott borítóval, laza kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, rajzok utólag kiszínezve.
18788.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Gyí, fakó. Térbeli mesekönyv Vojtech Kubasta rajzaival. Ford.: Tótfalusi István. Bp., 1973., Móra. Kiadói papírkötés, hullámos, a borítón kis kopásnyomokkal, a kihajtható táblákon sérülésekkel.
18789.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft