Órák

Tételek száma: 141

12249.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
2 187,50

Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
12250.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

Maurice Lacroix asztali óra, quartz, pontosan működik, d: 150 mm, 1,3kg.
12251.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
12252.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Elzászi fali óra, felesütős, 1750 körül, kis sérülésekkel, nincs kipróbálva, m: 39 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
12253.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Sasos felesütős asztali óra, mechanikus, nincs kipróbálva, kis sérülésekkel, 1880 körül, m: 57 cm
12254.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Chopard LUC 14k arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra jelzett tok, szerkezet, szép állapotban, működik bruttó 76 g d: 47 mm
12255.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm /
12256.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12257.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Parasztóra falióra 2 súllyal Festett XIX. sz. 22 cm
12258.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Seiko automata karóra, működik, papírokkal, dobozban, plusz csatt szemekkel, d: 42 mm
12259.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm
12260.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft