Órák Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2905073
12305
441
Watches
Doxa fém házas zsebóra, sérült és hiányos számlappal, ketyeg, d: 45 mm 2905041
12306
441
Watches
4 darab karóra, közte Royal Buler, Zaria, Rolex replika 2905075
12307
441
Watches
Enigma fém házas zsebóra, sérült számlappal, nem működik, d: 40 mm 2897710
12308
441
Watches
Anti-Magnetique zsebóra, sérült számlappal + Molnija zsebóra lánccal, nem működnek, d: 4,5-7 cm 2900630
12309
441
Watches
3 darab karóra, közte Amida 15 köves felhúzós óra, Cornavin Genéve 17 köves felhúzós óra, nem működnek 2899113
12310
441
Watches
Vegyes órák, alkatrésznek. Egy mechanikus, többi kvarc 2898882
12311
441
Watches
Hanhart stopper műanyag tokkal, mechanikus. Jó állapotban d: 55 mm 2791157
12312
441
36000
Watches
Jaeger hordozható ébresztős óra. Mechanikus. Működik 8 cm Fém és bakelit 2896168
12313
441
Watches
2 db régi zsebóra, az egyik gőzmozdony ábrázoló tokkal és számlappal. Külső hibákkal / sérülésekkel, nincsenek kipróbálva, d: 47-50 mm 2791317
12314
441
85000
Watches
Rado Attaché Wehrmachtswerk kézi felzúzós karóra. működik, szép állapot, kissé karcos plexi, új bőr szíjjal. d: 34 mm 2791080
12315
441
Watches
2841169
12316
441
60000
Watches
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft