Órák Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2671856
12281
441
Watches
Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel 2840703
12282
441
Watches
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm 2733565
12283
441
Watches
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm 2898894
12284
441
Watches
Rhythm japán retro asztali óra, felhúzós, fém és műanyag testtel, minimális kopással, működik, m: 18 cm 2898781
12285
441
Watches
cca 1950-1960 Német faragott kakukkos óra, nem kipróbált, kopásokkal 2898142
12286
441
Watches
Danuvia asztali óra, számlapon "A Nehézipari Központ a dolgozókért" szöveggel, nem jár, h: 29,5 cm 2898171
12287
441
Watches
Hussnik János Kolozsvár asztali óra, réz házzal, sérülésekkel, nem működik, m: 9 cm 2898157
12288
441
Watches
Antik támasztós asztali óra réz testtel, kopással, nem jár, jelzés nélkül, m: 7,5 cm 2898152
12289
441
Watches
Art deco asztali óra fa tokkal, kopásokkal, nem működik, h: 14,5 cm 2898149
12290
441
Watches
Hansa asztali óra, fa testtel, ékszertároló részéhez kulcs hiányzik, sérüléssel, m: 14 cm 2898167
12291
441
Watches
Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm 2898162
12292
441
Watches
Régi asztali óra öntött fekete üveg (?) testtel, kopásokkal, nem működik, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft