Órák

Tételek száma: 141

12281.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
12282.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12283.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rhythm japán retro asztali óra, felhúzós, fém és műanyag testtel, minimális kopással, működik, m: 18 cm
12284.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1950-1960 Német faragott kakukkos óra, nem kipróbált, kopásokkal
12285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Danuvia asztali óra, számlapon "A Nehézipari Központ a dolgozókért" szöveggel, nem jár, h: 29,5 cm
12286.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hussnik János Kolozsvár asztali óra, réz házzal, sérülésekkel, nem működik, m: 9 cm
12287.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11

Antik támasztós asztali óra réz testtel, kopással, nem jár, jelzés nélkül, m: 7,5 cm
12288.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Art deco asztali óra fa tokkal, kopásokkal, nem működik, h: 14,5 cm
12289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hansa asztali óra, fa testtel, ékszertároló részéhez kulcs hiányzik, sérüléssel, m: 14 cm
12290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm
12291.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Régi asztali óra öntött fekete üveg (?) testtel, kopásokkal, nem működik, m: 11 cm
12292.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft