Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Ezust-Ag-tokos-kulcsos-zsebora-mechanikus-szerkezettel-kisse-serult-szamlap-mukodik-j~II2832243
2832243
12207
440
30000
Watches
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
: nagy_andras