Órák

Tételek száma: 134

Ezüst (Ag) antik angol zsebóra, spindlis szerkezettel, nem jár, kulcs nélkül. Jelzett szerkezet: Bennett Clench Salisbury 14651. Jelzett tok: London, 1955 körül, James Jackson & Son.
12077.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst (Ag) antik angol zsebóra, spindlis szerkezettel, nincs kipróbálva, kulcs nélkül, számlapja sérült. Jelzett szerkezet: Antoine Allier Paris. 1850 körül.
12078.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Vegyes kvarc órák, működőképesek és alkatrésznek is
12079.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rebecca svájci design női karóra, másodpercmutatós, kígyóbőr szíjjal, működik, új elemmel, 29x29 mm
12080.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Nautica kronográfos férfi karóra, vízálló, hibátlan számlappal, az üvegen apró karcolásokkal, bőr szíjjal, új elemmel, működik, d: 39 mm (Típus: A22599M)
12081.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Rolex Datejust replika karóra, automata, dátumkijelzős, fém szíjjal, szép állapotban, működik, d: 32 mm
12082.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Poljot 17 köves, kézi felhúzós karóra, dátumkijelzős, fém szíjjal, a tok frissen szervizelt , d: 34 mm
12083.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Calvin Klein design női karóra, hosszú szilikon szíjjal, az üvegen apró karcolással, új elemmel, 39x12 mm
12084.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Darwil Special Flat férfi karóra, sérült, patinás, működik, d: 32 mm
12085.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Glashütte 17 köves kézi felhúzós karóra, az üvegen néhány apró karcolással, működik, d: 35 mm
12086.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
Anker arany (Au) 14K karóra, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 3,17 g, sérült
12087.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Stowa 14k arany női karóra, jelzett, használt bőr szíjjal, működik, 18x20 mm
12088.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft