18184.
440. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Szepsi Csombor Márton: Europica varietas, avagy Szepsi Czombor Martonnak Lengyel, Mazur, Pruz, Dania, Frizia, Hollandia, Zelandia, Anglia, Gallia, Német és Cheh országon, viszontag az prussiai, pomeraniai, sveciai, norvegiai, .frisiai, zelandiai, britanniai tengeren valo budosasaban látot, hallot külömb külömb fele dolgoknak rövid le irasa, ... Kolozsvárt, [1943.], Lepage. Az 1620-as kassai Festus János-féle kiadás reprint kiadása. Kopott egészvászon-kötésben.