Németh Lajos: Csontváry. Bp., é.n., Corvina. Második kiadás. Kiadói eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500043/Nemeth-Lajos-Csontvary-Bp-en-Corvina-Masodik-kiadas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kia~II2891396
2891396
18369
440
Books: Architecture, Art
Leírás: Németh Lajos: Csontváry. Bp., é.n., Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, kopott kartontokban.
: nagy_andras