Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 136

Giuliano Molineri: Giugiaro Design. Milano, 1993, Edizioni Larchivolto. Első kiadás. Olasz és angol nyelven. Színes képekkel, Giorgetto Giugiaro (1938-) olasz formatervező és stúdiója terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. / In English and Italian languague, illustrated by works of Giorgetto Giugiaro (1938-) and his Studio. Paper binding, first edition.
18336.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1942 Fotoélet XII. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), 1942. január-december, számos fekete-fehér fotóval, vegyes állapotban
18337.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Töltőtollam a kamera I-II. köt. Tanulmányok, cikkek az új filmről. Filmművészeti Könyvtár 37. Bp., 1969., Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötés.
18338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dawn Ades: Photomontage. London, 1976, Thames and Hudson. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18339.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés
18340.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gerő László: Magyar városképek. Bp., 1953, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
18341.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Christian Metz: Budapesti előadások. Ford.: Szilágyi Gábor. Filmspirál 1. Bp., 1992, Magyar Filmintézet. Kiadói spirálfűzéses papírkötésben.
18342.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Képeskönyv. 2000-2010. Bartók 32 Galéria, Karinthy Szalon. Bp., 2011., Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
18343.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hatvany Lajos - Gink Károly: Beszélő házak és tájak. A magyar irodalom emlékhelyei. Bp., 1989, Officina Nova, 924 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18344.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Barcsay, Jenő: Anatomía artística del cuerpo humano. Barcelona, 1982., Daimon. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18345.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de LHomme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18346.

Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Barcsay,Jenő: Anatomia opas taiteilijalle. (Művészeti anatómia.) Porvoo-Helsinki-Juva, 1986, Werner Söderström Osakeyhtiö. Finn nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18347.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft