Metszetek

Tételek száma: 70

William Powell Frith (1819-1909) festménye után, William Holl (1807-1871): An English Merry-making in the Olden Times. Színezett metszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 62x92 cm
10597.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
200 db viselettörténeti és történelmi metszet, 1900 körül. Litográfia, papír, jelzett a metszeten (Dess. et lith. par Fr. Hottenroth), intézményi bélyegzővel, lap sarkaiban ceruzás jelzéssel, lap széle részben sérült és foltos, 24x16,5 cm.
10598.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10599.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jean François Janinet (1752-1814) metszése: IV. Henrik francia király portréja. Színezett akvatinta, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 25x21,5 cm
10600.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész: Jelenet. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 19x28 cm
10601.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db régi japán fametszet: Harcos és férfi alak. Fametszet, papír. Egy lap két oldalára kasírozva. Sérült, foltos, megviselt állapotban. 25x18 cm
10602.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10603.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1860 Kenyérmező Erdélyben, színezett fametszet paszpartuban.16x13 cm
10604.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1880 Nagyvárad Szent László tér színezett fametszet paszpartuban. 12x9 cm
10605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Augusztinovics Pál (1763-1837), az erdélyi főszámvevőség elnöke, aki végrendeletében az unitárius egyházra hagyta vagyonát. Litográfia, papír. R. k. lyc. kőnyomdája Kolozsvárt. 23x16,5 cm. Apró folttal.
10606.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1860 Szendrő református templom, színezett fametszet paszpartuban.15x11 cm
10607.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1860 Hamva, Tompa Mihály lakása, színezett fametszet paszpartuban.16x11 cm
10608.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft