Metszetek

Tételek száma: 70

Zivatar, 1861. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann 1861), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), foltos, 23,5x37 cm
10621.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Falu, 1861. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann 1861), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), foltos, 23,5x37,5 cm
10622.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ló-hajtás. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), 1860 körül, foltos, 23,5x37,5 cm
10623.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ökör-vonat, 1860. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann 1860), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), foltos, 23,5x37,5 cm
10624.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1835 10 db biedermeier divatkép a Honművész folyóiratból, színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 22x14,5 cm
10625.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1900-1910 Friedrich August III, König von Sachsen (III. Frigyes Ágost szász király) + Erwein Fürst von der Leyen, 2 db metszet, 14,5x9,5 cm
10626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1850 18 db elsősorban állatokat ábrázoló illusztráció, színezett acélmetszet, papír, részben foltos és kissé sérült, 24x16 cm
10627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
cca 1830-40 20 db külföldi tájkép, városkép (Lausanne, Thun, Godesberg bei Bonn, Cadiz stb.), Meyers Universum, acélmetszet, papír, 12x16 cm
10628.

cca 1830-40 20 db külföldi tájkép, városkép (Lausanne, Thun, Godesberg bei Bonn, Cadiz stb.), Meyer's Universum, acélmetszet, papír, 12x16 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1890 Münchener Bilderbogen 27 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal. Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Mind paszpartuban. 40x31 cm körüli méretben
10629.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
10630.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jean-Jacques Henner (1829-1905) festménye után: Fabiola. Heliotípia, papír, jelzett a metszeten. 26x21 cm. Üvegezett fakeretben.
10631.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10632.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft