Porcelán Tételek száma: 273
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2852204
11220
439
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2881678
11221
439
15000
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, biszkvit és fehér mázas, hibátlan, m: 20,5 cm 2851518
11222
439
Herendi madár virágon, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2873304
11223
439
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm 2873303
11224
439
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 2873305
11225
439
Herendi kakas, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm 2873308
11226
439
Herendi sárga indiai kosaras váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm 2879257
11227
439
Herendi indiai kosaras tálja, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm 2873439
11228
439
Herendi Apponyi rust mintás porcleán tál.Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x18 cm 2845178
11229
439
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, sérült porcelántest, m: 21 cm 2873449
11230
439
Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm 2874407
11231
439
Herendi elefánt, fehér mázas porcelán, 1941. Jelzett, hibátlan, 18x16x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft