Porcelán Tételek száma: 273
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695576
11208
439
150000
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2879255
11209
439
50000
Herendi zöld virágmintás étkészlet, hiányos, 23 darabos, minimális kopásokkal, jelzett. 2875196
11210
439
28000
Herendi porcelán Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal / Herend porcelain Madonna m: 36 cm 2852207
11211
439
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm 2852139
11212
439
22000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm 2816618
11213
439
24000
Herendi porcelán kézzel festett asztali lámpa. Új vezetékkel, búrával, réz talppal 36 cm 2852423
11214
439
24000
Herendi Búzavirág füzér PBG mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23, m: 13,5 cm 2879098
11215
439
28000
Herendi Sztálin büszt. Terv: Kiril Todorov. Biszkvit és fehér mázas. Jelzett, hibátlan. 17 cm 2879455
11216
439
Herendi virágmintás tálca, jelzett, kopásokkal. 34x26cm 2879453
11217
439
2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm 2879454
11218
439
4db Herendi Viktória mintás tétel, korsó, bonboniere, tálka, jelzett, kopásokkal. 2879267
11219
439
Herendi sárga, virágmintás bonbonier, jelzett, kopásokkal, d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft