Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Herendi-gyumolcsmintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-13C3979-~II2852204
2852204
11220
439
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
: nagy_andras