Simone Pomardi (1757-1830) után, Achille Parboni: Titus diadalíve a Forum Romanum bejáratánál, Róma. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 1829 körül. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19,5x24 cm. /
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833) festő rajza után metszette Karl Beyer: Sluini Határörző Stutzos Legény Leány. Ein Gränz-Scharfschütze und Maedchen aus Sluin. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25x19 cm
cca 1880-1900 20 biblia témájú illusztráció. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Néhány kevés lapon lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 21x28 cm