1493 A Hartmann Schedel krónika egy lapja , rajta Ulászló magyar király, valamint pápák (VII. Innocentus, Győrgy, V: Sándor, ) Johannes Galliculus zeneteoretikus, fametszetű képeivel.felül vágott. / 1493 wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle with Polish-Hungarian king Wladislaw and popes and Humanists . With damage on the side. 28x40 cm
cca 1830-40 Ofen und Pesth, Pest-Buda látképe dél felől, hajóhíddal, az előtérben mulató emberekkel. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 12,5×16 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): A tordai hasadék. Bergspalte bei Thorda, Darmstadt, G. G. Lange, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, foltos, 16x12 cm,