Szontágh Tibor (1873-1930): Dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán napo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Dombos-taj-ketoldalas-mu-hatoldalan-napos-tajreszlet-Olaj-k~II2806156
2806156
10284
439
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán napos tájrészlet). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 33×46 cm.
: nagy_andras