Festmények és grafikák

Tételek száma: 323

Fajó János (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/25). 72×52 cm. Gyűjtői ritkaság, korai nyomat az 1980-as években nagy példányszámban, más változatban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli kisebb sérülésekkel. /Jan Fajó (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Serigraphy on paper, signed. Numbered: 23/25. 72×52 cm. Very rare collectors item from 1975, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties! With minor damages on the edges.
10000.

Fajó János (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/25). 72×52 cm. Gyűjtői ritkaság, korai nyomat az 1980-as években nagy példányszámban, más változatban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli kisebb sérülésekkel. /Jan Fajó (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Serigraphy on paper, signed. Numbered: 23/25. 72×52 cm. Very rare collector's item from 1975, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties! With minor damages on the edges.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10
Koppány Attila (1947-): Tavaszmező utca. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x100 cm
10001.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 13., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 130. oldal. 30×30 cm.
10002.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat (Black crystals series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): Black crystals series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.
10004.

Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat ("Black crystals" series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): "Black crystals" series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Remete lak, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Fakeretben.
10005.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 62×85 cm. / Zoltán Szabó, Angyalföldi (1929-2014): Family. Watercolour on paper, signed lower left. Framed with glass. 62×85 cm.
10006.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Amerigo Tot (1909-1984): Négy szentek, 1984. 6 db grafika mappában. Ofszet, papír. Jelezve jobbra lent. Kiadói vászonborítású, fém veretekkel díszített mappában. 23,5×21,5 cm. Rendkívül ritka album, gyűjtői darab! / Amerigo Tot (1909-1984): Four saints, 1984. 6 ofset prints on paper, all of them signed. In original album. Very rare collectors item! 23,5×21,5 cm
10007.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 3/32. 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! Lap alján apró szakadással/ Antal Lux (1935-): Serenade. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 3/32. 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art! With very minor tear on the bottom.
10008.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Vasarely Victor (1908-1997): REYTEY. Heliogravűr, papír. Jelzett. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 21x21 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): REYTEY.. Photogravure on paper. Signed. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 21x21 cm.
10009.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Vasarely Victor (1908-1997): AXO-44. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1974. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): AXO-44. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1974. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 40x40 cm
10010.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10011.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft